Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: DRITA-TREPÇA

Trepça thellon epërsinë

Trepça thellon epërsinë


25 September, 2021 @18:40

Pas 30 minutash lojë, Trepça ka thelluar epërsinë ndaj Dritës, duke e fituar çerekun e tretë 13-25 për rezultatin e përgjithshëm, 42-67.

Më efikasi te Trepça, që ka tre mungesa të theksuara në këtë ndeshje aktualisht është Samir Zekiqi me 16 pikë.

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga