Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PENZA-PRISHTINA - FINALJA E SUPERKUPËS

Ulet dallimi para çerekut të fundit

Foto: FBK

Ulet dallimi para çerekut të fundit


5 October, 2021 @20:22

Vetëm katër pikë është dallimi, ndërsa deri në fund të ndeshjes në kohë të rregullt kanë mbetur edhe 10 minuta.

Prishtina me epërsi minimale ka marrë çerekun e tretë 19-20, për të ulur epërsinë e pejaneve të Penzës në katër pikë, 58-54.

Dhjetë minutat e fundit për të vendosur fituesen e Superkupës.

Raporti i plotë, pas ndeshjes


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave