Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PRIZRENI - PRISHTINA

Urim Zenelaj me double-double, mbyllet pjesa e parë

Urim Zenelaj me double-double, mbyllet pjesa e parë


4 May, 2022 @21:11

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Prizrenit dhe Prishtinës.

Prizreni në këtë çerek kaloi në epërsi prej 7 pikëve, 40-33.

Urim Zenelaj me double-double prej 11 pikëve e 12 kërcimeve aktualisht është më i miri te Prizreni, kurse te Prishtina Meriton Ismaili me 8 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga