Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS FINALES SË PESTË DRAMATIKE

Vazhdime, s’ka fitues pas 40-minutash

Vazhdime, s’ka fitues pas 40-minutash


18 May, 2023 @21:56

Ndeshja shkon në vazhdime. Dueli në kohë të rregullt ka përfunduar me barazim, pas pikëve të Amin Hot, për tu kryer loja me 77-77.

Trepça hyn në vazhdime pa Hajrizin e Daniels, që kanë nga 5 personale. Të dy kanë qenë koshashënues më të mirë të ekipit në 40 minuta lojë, Hajrizi me 21, Daniels me 17.

Te Peja nuk ka mungesa, Joseph me 15 është më efikasi.

 


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga