Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PEJA - VËLLAZNIMI

Vëllaznimi në epërsi

Vëllaznimi në epërsi


19 November, 2022 @19:26

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes në Karagaç, ndërsa Vëllaznimi ka mbyllur në epërsi 10 minutëshin e parë të ndeshjes, 14-18.

Më efikasi te Vëllaznimi është Atik Koshi me 7 pikë, ndërsa te Peja Brad Waldow me 5.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga