Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PEJA - VËLLAZNIMI

Vëllaznimi pranë rikthimit

Vëllaznimi pranë rikthimit


19 November, 2022 @20:25

Vëllaznimi ka fituar çerekun e tretë të ndeshjes 23-30, për t’iu afruar Pejës në dy pikë, ndërsa 10 minuta para fundit të takimit rezultati i ndeshjes është 63-61 në të mirë të Pejës.

Më efikasi te Peja është Jalen Tate me 22 pikë, ndërsa te Vëllaznimi po dallohet Anthony Adger me 16 pikë.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga