Të gjitha lajmet

PJESA E PARË: LIPJANI - PEJA

Vendasit ulin epërsinë e mysafirëve

Vendasit ulin epërsinë e mysafirëve

1 December, 2019 @20:58

Ka përfunduar pejsa e parë në ndeshjen Lipjani - Peja.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 37-48 në favor të Pejës.

Drilon Hajrizi me 21 pikë është më i miri te Peja aktualisht, kurse te Lipjani Demarkus Stuckey Jr 14 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.

LIPJANI - PEJA

Ç1: +17 për Pejën

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

1 December, 2019 @20:40

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 12-29 për Pejën. Drilon Hajrizi me 12 pikë është më i miri te Peja…

STATS

Trepça me rekord negativ të stinorit

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

1 December, 2019 @20:36

Skuadra e Trepçës sonte u mposht nga Prizreni me rezultat 51-103. Në 14 xhirot e zhvilluara deri më tani,…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Lipjani - Peja

1 December, 2019 @20:06

Janë caktuar pesëshet e para të Lipjanit dhe të Pejës. LIPJANI: Demarkus Stuckey Jr, Egzon Hasani, Milan Jovanovci, Fazli Vitia,…

TREPÇA - PRIZRENI

Prizreni demolon Trepçën

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

1 December, 2019 @18:44

Skuadra e Prizrenit me dominim total e mposhti Trepçën me rezultat 51-103. Që nga fillimi i ndeshjes e deri…

TREPÇA - PRIZRENI

Ç3: Prizreni shumë afër fitores

1 December, 2019 @18:12

Prizreni është shumë afër fitores. Pas 30 minutave lojë, rezultati është 29-84 në të mirë të Prizrenit.

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga