Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAY OUT

Vetëm një pikë dallim në çerekun e tretë të ndeshjes Trepça-Istogu

Vetëm një pikë dallim në çerekun e tretë të ndeshjes Trepça-Istogu


29 April, 2021 @18:07

Çereku i tretë i ndeshjes mes Trepçës dhe Istogut ka përfunduar me rezultat maksimalisht të ngushtë.

Trepça në çerekun e fundit ka hyrë me epërsi 1 pikëshe, me rezultatin 63-62.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga