Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - BASHKIMI

Ylli - Bashkimi, pesëshet startuese

Ylli - Bashkimi, pesëshet startuese


19 September, 2021 @18:50

Ndeshja e fundit e xhiros në Superligë luhet mes Yllit dhe Bashkimit, sonte me fillim nga ora 19:00.

PESËSHET STARTUESE:

YLLI: Kastrati, Morina, Tmusic, Randolph, Besnon;

BASHKIMI: Tooner, Bunjaku, Biraj, King, Kazamovski.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga