Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KAMPIONËT NË EPËRSI

Ylli merr avantazhin në çerek të dytë

Ylli merr avantazhin në çerek të dytë


18 March, 2023 @20:02

Pas çerekut të parë të barabartë 15-15, Ylli me lojë më të mirë në çerekun e dytë ka marrë avantazhin në pjesë të parë të ndeshjes ndaj Vëllaznimit në Shani Nushi të Gjakovës, 33-47.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga