Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PEJA - YLLI

Zgjohet Ylli, përmbyset rezultati!

Zgjohet Ylli, përmbyset rezultati!


11 May, 2021 @21:38

Pas çerekut të dytë, në të cilin luajti mjaft mirë, skuadra e Yllit ka zhvilluar paraqitje mjaft të mirë edhe në çerekun e tretë, për ta çuar rezultatin në 54-57 pas 30 minutave lojë.

Në çerekun e tretë Ylli shënoi 10 pikë më shumë se Peja, për ta përmbysur kështu disavantazhin e pjesës së parë.

Në rast se e ruan epërsinë dhe fiton, Ylli sonte shpallet kampion i Superligës.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga