Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI

Zyrtare: Alban Veseli kalon te Bashkimi

Zyrtare: Alban Veseli kalon te Bashkimi


30 December, 2021 @19:08

Basketbollisti i deritashëm i Prizrenit, Alban Veseli, është transferuar te Bashkimi.

Lajmin e bëri të ditur skuadra e Bashkimit nga faqja e saj zyrtare në Facebook.

Albani luajti me Prizrenin në 5 ndeshje në Superligë. Ai arriti një mesatare prej 8.8 pikëve, 0.6 asistimeve dhe 4 kërcimeve për ndeshje.

TABELA AKTUALE

Bashkimi aktualisht gjendet në pozitën e pestë me 8 fitore e 6 humbje.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga