Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PRIZRENI-PRISHTINA

2 pikë dallim pas pjesës së parë

2 pikë dallim pas pjesës së parë


28 April, 2022 @21:38

Ka përfunduar pjesa e parë e çerekfinales Prizreni-Prishtina, ndërsa Prizreni ka mbyllur në epërsi 20 minutëshin e parë 47-45.

Me 17 pikë më efikasi është Xavier Cannefax.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga