Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ÇEREKU I PARË: RAHOVECI - YLLI

5 pikë dallim pas çerekut të parë

5 pikë dallim pas çerekut të parë


10 September, 2022 @17:32

Ylli ka mbyllur çerekun e parë të ndeshjes ndaj Rahovecit me 5 pikë dallim, derisa 10-minutat e para të stinorit të ri u kryen 25-30 në ndeshje ku u shënuan mbi 50 pikë për një çerek.

Çereku i dytë posa ka filluar, ndërsa raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga