Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PEJA - BASHKIMI

6 pikë dallim pas pjesës së parë

6 pikë dallim pas pjesës së parë


23 November, 2022 @21:06

Peja ka mbyllur në epërsi pjesën e parë të ndeshjes ndaj Bashkimit në kuadër të BIBL, pasi që në të dy çerekët ka fituar me tri pikë dallim 22-19 dhe 18-15 për të mbyllur 20-minutëshin e parë të duelit me 40-34.

Më efikasi te Peja pas pjesës së parë të lojës është Rodney Purvis me 12 pikë të shënuara, ndërsa te Bashkimi me 14 pikë Curtis Jones.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League