Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE

LIVE: Finalja e BIBL, Hapoel Beer Sheva - Peja

LIVE: Finalja e BIBL, Hapoel Beer Sheva - Peja


30 April, 2023 @16:10

Ndeshja finale e Ligës Ballkanike nis në 18:30, ndërsa Peja do të luajë kundër ekipit izrealeit Hapoel Beer Sheva për trofeun e parë të kësaj gare. Duelin direkt mund ta ndiqni online këtu:

 


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League