Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PËRFUNDON PJESA E PARË!

Peja në disavanazh në finale pas pjesës së parë

Peja në disavanazh në finale pas pjesës së parë


30 April, 2023 @19:24

Dy çerekë krejt të ndryshëm, ndërsa pas çerekut të parë 31-20 në të mirë të Hapoel Beer Shevës, në të dytin Peja është rikthyer me 28-33 për tu mbyllë pjesa e parë me rezultat 59-53 në të mirë të izraelitëve.

Finalja e BIBL po luhet në Stara Zagora të Bullgarisë, ndërsa pas pjesës së parë më efikasi te Hapoel Beer Sheva është Ben Moore me 15 pikë, kurse te Peja David Joseph me 20 të shënuara.

Raporti i plotë, pas përfundimit të finales.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League