Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSMETIMI ONLINE

LIVE: Peja - Beroe

LIVE: Peja - Beroe


28 April, 2023 @18:28

Ndeshja gjysmëfinale e Final Fourit ndërmjet Beroes bullgare dhe Pejës, mund të ndiqet direkt këtu:


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League