Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Ahmeti me 10 pikë, Sejdiu me double-double, mbyllet pjesa e parë

Ahmeti me 10 pikë, Sejdiu me double-double, mbyllet pjesa e parë


5 February, 2021 @13:45

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen RC Cola Dria - AS Prishtina, në kuadër të finales së Kupës.

Rezultati aktual është 36-32 në favor të Dritës.

Rinor Ahmeti me 10 pikë është më i miri te Drita, kurse te AS Prishtina Dardan Sejdiu me double-double prej 11 pikëve e 10 kërcimeve.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë