Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - PRISHTINA

Bashkimi ngushton epërsinë e Prishtinës, përfundon pjesa e parë

Bashkimi ngushton epërsinë e Prishtinës, përfundon pjesa e parë


26 September, 2021 @19:45

Bashkimi e ngushtoi epërsinë prej 11 pikëve të Prishtinës në çerekun e dytë të ndeshjes.

Rezultati aktual është 45-46 në të mirë të Prishtinës.

Lejson Zeqiri dhe Nicholas Tomsick me nga 11 pikë secili, janë më të mirët deri më tani te Prishtina, kurse te Bashkimi Immanuel King me 13 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga