Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Bashkimi - Prishtina

Pesëshet e para: Bashkimi - Prishtina


26 September, 2021 @18:55

Publikohen pesëshet e para të Bashkimit dhe Prishtinës.

BASHKIMI: Tooner, Bunjaku, King, Biraj, Kazarnovski

PRISHTINA: Palokaj, Mitchell, Janjeva, L.Zeqiri, L.Zeqiri.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga