Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 30 MINUTASH LOJË

4 pikë dallimi, para çerekut të fundit

4 pikë dallimi, para çerekut të fundit


17 September, 2023 @19:19

Peja ka arritur të ulë epërsinë e Trepçës nga fundi i pjesës së parë, duke e fituar çerekun e tretë me rezultat 17-21. Me këtë, rezultati i përgjithshëm pas çerekut të tretë të ndeshjes është bërë 57-53 në të mirë të mitrovicasve.

Kevin Bracy-Davis me 12 pikë është më efikasi te Trepça aktualisht, ndërsa te Peja më së shumti pikë ka shënuar Justin Davis, 16.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga