Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 10 MINUTASH LOJË

Me 7 pikë epërsi, pas çerekut të parë

Me 7 pikë epërsi, pas çerekut të parë


17 September, 2023 @17:34

Trepça ka mbyllë çerekun e parë 23-16 në finale të Superkupës ndaj Pejës, për të nisur ndeshjen me dallim të nevojshëm për tutje në lojë.

Me nga 8 pikë të shënuara, Hajrizi e Tshimanga janë më efikasit te mitrovicasit, ndërsa te Peja me 5 pikë më i dalluari është Davis.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga