Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 10 MINUTASH LOJË

Trepça 5 pikë në epërsi ndaj Prishtinës pas 10min të para

Trepça 5 pikë në epërsi ndaj Prishtinës pas 10min të para


15 September, 2023 @17:27

Trepça ka mbyllur çerekun e parë të gjysmëfinales së Superkupës në epërsi 5 pikëshe ndaj Prishtinës, 16-21. Mitrovicasit me pikët e Kevin Bracy-Davis po avancojnë, derisa amerikani i shënoi 7 pikë deri tash. Te Prishtina me 5 pikë të shënuara më të dalluarit janë Derrick Wilson dhe Nick Ward.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga