Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Superkupa: Peja-Prizreni #highlights

Fotot: FBK

Superkupa: Peja-Prizreni #highlights


15 September, 2023 @11:00

Peja me forcën e treguar në pjesë të dytë të ndeshjes ka arritur të sigurojë gjysmëfinalen e Superkupës dje, duke e mposhtur Prizrenin që në pjesë të parë u shfaq si arrë e fortë.

Sidoqoftë, ekipi kampion i Kosovës kah fundi i ndeshjes nuk la vend për befasi dhe arriti te fitorja me 11 pikë dallim, 92-81.

Lis Shoshi

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga