Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Superkupa: Ylli-Vëllaznimi #highlights

Fotot: FBK

Superkupa: Ylli-Vëllaznimi #highlights


15 September, 2023 @11:05

Ylli është bërë gjysmëfinalisti i fundit i Superkupës duke e mposhtur Vëllaznimin në çerekfinalen e fundit të luajtur në 13 qershori të Suharekës, ndërsa ekipi i grekut Kostas Flevarakis dhe organizator i Superkupës në gjysmëfinale do të përballet me kampionen aktuale të Superligës, Pejën.

Atik Koshi

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga