Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Superkupa: Trepça-Bashkimi #highlights

Foto: FBK

Superkupa: Trepça-Bashkimi #highlights


14 September, 2023 @8:27

Trepça parakaloi ndaj Bashkimit në çerekfinale të Superkupës, duke e kaluar lehtë dhe duke siguruar gjysmëfinalen e turneut. Drilon Hajrizi ishte i pandalshëm në këtë ndeshje, derisa mitrovicasit festuan para fundit të ndeshjes, pasi që siguruan epërsi të mjaftueshme për të mbyllur ndeshjen qetë.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga