Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Superkupa: Prishtina-Istogu, #highlights

Foto: FBK

Superkupa: Prishtina-Istogu, #highlights


13 September, 2023 @22:44

Prishtina ka shënuar fitore të pritur ndaj Istogut në çerekfinale të Superkupës së Kosovës duke i mposhtur me rezultat 89-71, ndërsa dallimi i madh u bë që në çerekun e parë, prej kur bardhekaltërit morën kontrollin e lojës dhe shkuan deri në fund për fitore, 89-71.

Momentet e ndeshjes:


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga