Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 30 MINUTASH LOJË

Trepça mban rezultatin karshi Prishtinës

Trepça mban rezultatin karshi Prishtinës


15 September, 2023 @18:32

Edhe çereku i tretë ka qenë i ngushtë, por Trepça e ka ditur të menaxhojë lojën dhe ka shtuar edhe pak epërsinë ndaj Prishtinës për të mbyllur çerekun e tretë me 15-19 për rezultatin e përgjithshëm, 46-59.

Te ekipi nga Mitrovica pas pjesës së parë lojtari me më së shumti pikë të shënuara është Kevin Bracy-Davis me nga 15 pikë, ndërsa te ekipi nga kryeqyteti më së shumti pikë ka shënuar Derrick Wilson, 13.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga