Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS 20-MINUTASH LOJË

Trepça shton epërsinë ndaj Prishtinës në pushim

Foto: FBK

Trepça shton epërsinë ndaj Prishtinës në pushim


15 September, 2023 @17:56

Pas 20 minutave lojë, Trepça ka shtuar edhe për katër pikë epërsinë ndaj Prishtinës pasi që mori çerekun e dytë me 15-19 për të shkuar në pushim pjesëlojësh me rezultat Prishtina 31-40 Trepça.

Te ekipi nga Mitrovica pas pjesës së parë lojtarët me më së shumti pikë të shënuara janë Kevin Bracy-Davis dhe Drilon Hajrizi me nga 8 pikë, ndërsa te ekipi nga kryeqyteti më së shumti pikë ka shënuar Derrick Wilson, 9.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga