Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NGA FINALJA E SUPERKUPËS

Palestra po zbrazet, ndeshja do të rifillojë pa tifozë

Palestra po zbrazet, ndeshja do të rifillojë pa tifozë


17 September, 2023 @18:21

Sipas ngjarjeve që po ndodhin aktualisht në “13 qershori” të Suharekës, ka filluar zbrazja e palestrës nga tifozët, për të mundur që ndeshja finale e Superkupës së Kosovës të vazhdojë normalisht.

Aktualisht nga palestra janë duke dalë tifozët e Trepçës.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga