Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PESËSHET STARTUESE

Bashkimi - Ylli, pesëshet startuese

Bashkimi - Ylli, pesëshet startuese


11 April, 2024 @17:50

Me fillim nga ora 18:00, sonte Bashkimi e pret Yllin në duelin e dytë çerekfinal.

PESËSHET STARTUESE:

BASHKIMI: Altin Morina, Hajriz Hajzeri, Will Daniels, Lejson Zeqiri, Eric Copes.

YLLI: Alonzo Verge Jr., Jalen Nesbitt, Nate Grimes, Gëzim Morina, Jan Palokaj.

Seria për momentin është 1-0 në të mirë të Yllit dhe suharekasve i duhet vetëm një fitore për ta arritur gjysmëfinalen.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga