Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRIA - BJELLORUSIA

Bjellorusia më e mirë se Shqipëria në pjesën e parë

Bjellorusia më e mirë se Shqipëria në pjesën e parë


20 February, 2021 @18:36

Përfaqësuesja e Bjellorusisë e ka mbyllur në epërsi pjesën e parë të ndeshjes kundër Shqipërisë, e cila po zhvillohet në kuadër të parakualifikimeve për Kupën e Botës 2023.

Ekipi kundërshtar shkoi në pushim me 5 pikë epërsi, duke avansuar me rezultat 39-44.

Gjatë kësaj periudhe te kuqezinjtë më të dalluarit ishin Niko Thano dhe Celis Taflaj që shënuan nga 10 pikë secili.


 
Të gjitha lajmet nga International