Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEGASPORT

Bleonis Tanushi vazhdon me Megasportin

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Bleonis Tanushi vazhdon me Megasportin


8 September, 2019 @15:19

Lojtari gjakovar, Bleonis Tanushi, ka vazhduar kontratën me Megasportin.

Tanushi do të jetë pjesë e skuadrës prizrenase edhe për një stinor.

Megasporti gjendet në Ligën e Dytë të Kosovës në basketboll, derisa qëllimi kryesor i skuadrës është ngjitja në Ligë të Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Dytë