Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - YLLI

Ç1: +8 epërsia në ndeshjen Peja - Ylli

Ç1: +8 epërsia në ndeshjen Peja - Ylli


14 April, 2021 @19:26

Përfundoi çereku i parë në ndeshjen Peja - Ylli.

Rezultati pas 10 minuta lojë është 27-19 për Pejën.

AJ Walton me 11 pikë është koshashënuesi më i mirë te Peja, kurse te Ylli Gëzim Morina me 7 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike