Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Ç1: Rezultati i ngushtë në ndeshjen RC Cola Drita - AS Prishtina

Ç1: Rezultati i ngushtë në ndeshjen RC Cola Drita - AS Prishtina


5 February, 2021 @13:21

Përfundoi çereku i parë  në ndeshjen Drita - AS Prishtina.

AS Prishtina është dy pikë epërsi ndaj Dritës 11-13.

Dardan Sejdiu me 7 pikë është më i dalluari deri më tani te AS Prishtina, kurse te Drita Xzavier Barmore me 4 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë