Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TIRANA - RAHOVECI

Ç1: Tirana me epërsi dyshifrore kundër Rahovecit

Ç1: Tirana me epërsi dyshifrore kundër Rahovecit


23 October, 2021 @17:12

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen Tirana - Rahoveci.

Tirana aktualisht ka një epërsi dyshifrore kundër Rahovecit 22-11.

Redi Vogli dhe Endrit Hysenagolli me nga 6 pikë aktualisht janë më të mirët te Tirana, kurse te Rahoveci Milik Yarbrough me 6 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike