Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALS: DRITA - ISTOGU

Ç1: Drita në epërsi pas 10 minutave

Ç1: Drita në epërsi pas 10 minutave


19 April, 2021 @17:36

Përfundoi çereku i parë në ndeshjen e parë finale në mes të Dritës dhe Istogut.

Rezultati aktual është 26-19 për Dritën.

Bardh Jakupi me 7 pikë është më i dalluari te Drita, kurse te Istogu Ardit Pepaj me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë