Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALS: DRITA - ISTOGU

Ç3: +9 epërsia, edhe 10 minuta lojë

Ç3: +9 epërsia, edhe 10 minuta lojë


19 April, 2021 @18:37

Përfundoi edhe çereku i tretë në ndeshjen Drita - Istogu.

Rezultati aktual është 64-55 për Dritën.

Xzavier Barmore me 16 pikë aktualisht është koshashënuesi më i mirë te Drita, derisa te Istogu Fisnik Juniku me 19 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë