Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BEROE - PRISHTINA

Ç3: Prishtina ruan epërsinë, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Prishtina ruan epërsinë, edhe 10 minuta lojë


20 December, 2021 @19:21

Prishtina edhe në çerekun e tretë e kishte epërsinë kundër skuadrës bullgare (66-71).

Wendell Mitchell po shkëlqen me 18 pikë te Prishtina, derisa te skuadra bullgare Aleksandar Georgiev me 15 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Balkan League