Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TIRANA - RAHOVECI

Ç3: Rahoveci kalon në epërsi, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Rahoveci kalon në epërsi, edhe 10 minuta lojë


23 October, 2021 @18:22

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Tirana - Rahoveci.

Vreshtarët në këtë çerek kaluan në epërsi 53-56.

Milik Yarbrough është duke luajtur me 19 pikë te Rahoveci, kurse te Tirana Endrit Hysenagolli me double-double prej 14 pikëve e 13 kërcimeve.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike