Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - BASHKIMI

Ç3: Rikthehet Ylli, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Rikthehet Ylli, edhe 10 minuta lojë


19 September, 2021 @20:39

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Ylli - Bashkimi.

Ylli e nisi çerekun e tretë me një seri prej 8-0, më pas Bashkimi arriti të këndellet dhe duke i shfrytëzuar gabimet e skuadrës suharekase, e mbylli çerekun e tretë në epërsi me rezultat 42-47.

Immanuel King me 14 pikë është më i dalluari te Bashkimi, kurse te Ylli Brandon Randolph me 9 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga