Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - YLLI

Ç3: Ylli afër fitores

Ç3: Ylli afër fitores


12 January, 2022 @20:23

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen në mes të Trepçës dhe Yllit.

Rezultati aktual është 42-59 për Yllin.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga