Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - YLLI

Ç3: Ylli në epërsi ndaj Pejës, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Ylli në epërsi ndaj Pejës, edhe 10 minuta lojë


14 April, 2021 @20:28

Ylli e merr epërsinë në çerekun e tretë ndaj Yllit.

Rezultati aktual është 65-66 për skuadrën suharekase.

Mitchell Wilbekin me 18 pikë është më i miri te Ylli, kurse te Peja AJ Walton me 17 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike