Të gjitha lajmet

GAME 1: CSKA - BASKONIA

cSKA befasi në ndeshjen e parë

cSKA befasi në ndeshjen e parë

16 April, 2019 @22:24

Edhe pse Baskonia e mbylli çerekun e parë në epërsi (23-24), gjigandi rus CSKA Moska e mposhti skuadrën spanjolle me rezultat 94-68.

Sergio Rodriguez luajti me 19 pikë te skuadra ruse, derisa u ndihmua edhe nga Cory Higgins me 12 pikë të tjera.

Te Baskonia u dallua Shavon Shields me 17 pikë.

SKEMA E PLAY OFFIT

Ndeshja e dytë e serisë do të luhet përsëri te palestra e CSKA Moskës më 18 prill.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga