Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PEJA-PRIZRENI

Dallim dyshifror në pjesëlojë

Dallim dyshifror në pjesëlojë


5 December, 2021 @17:38

Pas çerekut të parë të përfunduar me epërsi 22-8 në të mirë të Pejës, në çerekun e dytë Prizreni ka shënuar mbi dyfishin e pikëve të çerekut të parë, por përsëri ka qenë pas verdhezinjëve.

Në këtë 10-minutësh të lojës Peja ka kaluar Prizrenin me 26-20. Ndërsa ekipet në pushim shkojnë me rezultat 48-28.

Më efikasi në ndeshje aktualisht është Dardan Berisha me 15 pikë të shënuara.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike