Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - PRISHTINA

Dallimi 1 pikë!

Dallimi 1 pikë!


17 October, 2021 @19:17

Ka përfunduar çereku i parë i takimit final të Superkupës Mbarëkombëtare, ndërsa epërsia pas 10-minutash lojë është te Ylli, që ka shënuar një pikë më shumë se Prishtina për 17-16.

Tre lojtarë te Ylli janë me nga 4 pikë, Erjoni, Randolph dhe Benson, ndërsa te Prishtina nga 5 pikë kanë shënuar Jan Palokaj dhe Jetmir Zeqiri.

Raporti i plotë pas ndeshjes


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike