Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA GODET

Da’Quan Cook përforcimi i fundit te Prishtina

Da’Quan Cook përforcimi i fundit te Prishtina


18 February, 2022 @16:54

Basketbollisti amerikan, Da’Quan Cook, është përforcimi i radhës te skuadra e Prishtinës, që do të mund të debutojë që sot në përballje ndaj Trepcës.

Qendra amerikane 206 centimetra e gjatë, është 34-vjec dhe ka përvojë nga ligat e ndryshme evropiane dhe aziatike.

Së fundi, në skuadrën Al-Khor ai ka pasur mesatare prej 17.2 pikëve dhe 7.7 kërcimeve për ndeshje.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga