Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - RAHOVECI

Deklasim në çerekun e parë, Ylli me vetëm 4 pikë

Deklasim në çerekun e parë, Ylli me vetëm 4 pikë


2 May, 2021 @20:36

Golden Eagle Ylli e ka filluar shumë keq ndeshjen me Rahovecin.

Ekipi nga Suhareka ka shënuar vetëm 4 pikë në çerekun e parë të ndeshjes, i cili përfundoi me rezultat 4-21.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga