Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: TIRANA - TREPÇA

Dominim total, Trepça para Superkupës

Dominim total, Trepça para Superkupës


6 October, 2022 @22:02

Edhe çereku i tretë i ndeshjes ka përfunduar në dominim total për mitrovicasit, të cilët këtë periudhë e fituan 8-23 për të bërë rezultatin e përgjithshëm të duelit 10-minuta para fundit të lojës, 41-82!

Erjon Kastrati me 16 pikë është më efikasi te Trepça, ndërsa te Tirana po dallohet Seta Brown-Carter me 15 të shënuara.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike